Лечение пчелиным подмором

рус | укр

Відео лікування бджолами

Наші відгуки
Додати відгук


 Рецепти народної медицини Лікування бджолами (хітозаном) Лікування бджолиним воском Лікування ожиріння Маточне молочко Настоянка підмору Настоянка бджолиного підмору Настойка прополісу Бджолина перга Перга застосування Рецепти на основі бджолиного обніжжя Перша допомога при укусі бджоли Лікування укусами бджіл Укус бджоли Де купити мед

 Мед Прополіс Бджолиний клей Екстракт личинок воскової молі Квітковий пилок | Обніжжя  Корисне повітря вулика Трутневый гомогенат


Сайти друзі

Статистика сайта

Лікування мертвими бджолами | Лікування бджолиним підмором

Ще з дитинства кожен з нас знав, що бджоли, мед і все що з ними пов'язано це смачно і корисно. Коли ми чуємо слово бджоли чи мед у нас відразу виникають самі приємні асоціації про солодкі і цілющі ласощі.

Я бджоляр в 3-му поколінні і хочу всім розповісти і довести те, що бджоли лікують і попереджають багато хвороб. Доказом тому є навіть те що фармацевтичні компанії закуповують наш мед, віск, прополіс, маточковое молочко, бджолину отруту, пилок, трутневий гомогенат і т.н. і, переробляючи ці продукти бджільництва, отримують ліки, які ми потім купуємо в аптеках. Тобто так чи інакше людина використовує бджіл і продукти бджільництва для лікування безлічі хвороб.

На сьогоднішній день лікування бджолиним підмором (тобто померлими бджолами) стае не тільки популярним, але й ефективним, так як бджола харчується нектаром квіток, які у свою чергу мають корисні речовини. І, вбираючи в себе ці речовини, тіло бджоли стае цінним і ефективним в лікуванні деяких хвороб.

Більшості аудиторії досить відомо про те, як застосовувати різні продукти бджільництва і від чого. А от про самих бджіл і про хімічний склад бджоли знають не багато. Коли в мене вперше замовили підмор (загиблих бджіл за час зимівлі) я відразу запитав для чого? Жінка зі сльозами на очах сказала, що у неї паралізований син і вона буде робити спиртову настоянку і лікувати його. Мене це зацікавило і піднявши всіляку літературу про апітерапію і лікування бджолиним підмором я виявив багато підтверджень того, що дійсно в тільці бджілки є такі цінні та лікувальні речовини як гепарин, невеликий залишок бджолиної отрути, глюкозамін, меланін, оцтова кислота, хітин і хітозан.

Так ось саме в хітиновим покриві бджіл є багато лікувальних хімічних речовин, вони допомагають при запальних процесах, для стабілізації кров'яного тиску, благотворно діє на систему кровопостачання і стан судин.

І найголовніше властивість підмору в тому, що він підвищує імунітет людського організму. А з хорошим імунітетом ми чи не хворіємо або легше переносимо хвороби.

Фармацепти і доктора медичних наук останнім часом все частіше і частіше звертаються за допомогою до природних джерел корисних речовин, таких як бджолиний помор. Підмор (тіла померлих бджіл) несе в собі цілий комплекс вітамінів (С, Д, Е, К, Р) меланіну і амінокислот.

Вже на другому місяці життя вживаючи продукти бджільництва бджілка накопичуе в свое тільце всі корисні речовини які є в меді, прополісі, пилку, маточному молочкці, воску і бджолиній отруті.

Виходить, що навіть після смерті ці корисні комахи продовжують, лікувати і давати людям здоров'я. Життя людей на землі тісно пов'язана з життям бджіл все, що ми їмо, не виникло без запилення бджіл. І навіть те чім ми лікуємося, теж нам дають бджоли.

Раніше лікування бджолиною підмор вважалося якимось знахарськими зіллям, що викликають у людей асоціації з чаклунством або шаманством, але це, не так. На сьогоднішній день вченими планети проведено безліч аналізів хітинового покриву бджіл. І доведено що у бджіл міститься всі вище перераховані елементи.

Склад бджолиного підмору:
Волога -10%
Білок -50%
Мінеральні речовини -10%
Меланіни - 20%
Хітин - 10%
У рецептах народної медицини ви знайдете докладну інформацію про лікування таких хвороб як:

 Короткозорість
Варикозне розширення вен
Аденома передміхурової залози і сексуальні розлади
 Аритмія або стабілізації кров'яного тиску
 Гломерулонефрит і ожиріння.

Так як людський організм не може синтезувати, деякі з цих речовини з інших продуктів то в цьому разі потреба людського організму у вживанні бджолиного підмору дуже висока.

Китайська медицина також як і культура є найдавнішою на планеті з тих, що збереглися до нашого часу. Так ось саме китайці найбільш широко використовують бджолиний підмор і хітінозан, який є в підморі. Одне з ласощів для китайців це печиво до чаю, де замість родзинок в печиві бджоли. Може тому китайців так багато і вони так довго живуть і так багато працюють.

Купити бджолиний підмор ви зможете на нашому сайті. Для цього вам необхідно буде заповнити форму замовлення.

Користуйтеся всім тим, що дає нам природа і будьте здорові!