Лечение пчелиным подмором

рус | укр

Відео лікування бджолами

Наші відгуки
Додати відгук


 Рецепти народної медицини Лікування бджолами (хітозаном) Лікування бджолиним воском Лікування ожиріння Маточне молочко Настоянка підмору Настоянка бджолиного підмору Настойка прополісу Бджолина перга Перга застосування Рецепти на основі бджолиного обніжжя Перша допомога при укусі бджоли Лікування укусами бджіл Укус бджоли Де купити мед

 Мед Прополіс Бджолиний клей Екстракт личинок воскової молі Квітковий пилок | Обніжжя  Корисне повітря вулика Трутневый гомогенат


Сайти друзі

Статистика сайта

Перга застосування

Думаю, ви вже багато читали за бджолину пергу, настільки вона корисна і звідки вона береться і як її наші бджілки консервують. А ось як вживати, або застосовувати бджолину пергу особисто я в інтернеті потрібної инфы не знайшов. Це мене й спонукало написати цю статтю.
Бджолина перга це найцінніший дар природи людям, але будь-які медикаменти або продукти мають свій термін придатності, а найважливіше це те - як їх зробили, розфасували, при якій температурі і умови зберігали.

До чого я це все говорю? Просто багатьом незрозуміло те, що якщо, наприклад, сушити пилок на сонці (як це роблять багато бджолярі) то під впливом прямих сонячних променів корисні компоненти пропадуть. Тобто потрібно завжди дотримуватись правил консервації.

А тепер про пергу. Та перга, яка продається в красивих баночках - це зовсім не перга і взагалі пергою називатися не має права. Чому? Ось вам приклад. Якщо ви купуєте тушонку, на банці не пишуть м'ясо, а пишуть тушонка.
Точно також і з пергою, якщо це перга то вона має бути тільки в сотах при цьому вилучена з вулика не місяць тому, а як максимум 3-4 дні.

Нашим клієнтам ми продаємо пергу тільки в бджолиних сотах. Цим самим зберігаючи її природний природно - збалансований склад. Якщо надійшло замовлення, то я вибираю рамочку перги з сильної бджолиної сім'ї і відразу відправляю її Нічним експресс або Автолюксом. Таким чином, клієнт отримує пергу практично відразу з вулика.

Тепер поговоримо про застосування. Найбільш правильним способом застосування перги є безпосереднє розсмоктування перги з бджолиних стільників з пергою вранці натщесерце за півгодини до прийому їжі.
Так само, як і з квітковим пилком слід пам'ятати, що після прийому 20-30 хв. не можна пити воду або яку іншу рідину. Запиваючи пергу водою, ви не даєте організму засвоїти цілющий для нього продукт і фактично змиваєте його.

Дітям до 12 років ми рекомендуємо приймати соти з пергою, розміром із сірникову коробку 1 раз на день як було вже вище сказано.
Для дорослих протипоказань немає, тому можна різати соти з пергою розмірами в 2-3 сірникових коробка і так само приймати вранці на тосчак розсмоктуючи пергу в роті і 20-30 хвилин не запивати водою.