Лечение пчелиным подмором

рус | укр

Відео лікування бджолами

Наші відгуки
Додати відгук


 Рецепти народної медицини Лікування бджолами (хітозаном) Лікування бджолиним воском Лікування ожиріння Маточне молочко Настоянка підмору Настоянка бджолиного підмору Настойка прополісу Бджолина перга Перга застосування Рецепти на основі бджолиного обніжжя Перша допомога при укусі бджоли Лікування укусами бджіл Укус бджоли Де купити мед

 Мед Прополіс Бджолиний клей Екстракт личинок воскової молі Квітковий пилок | Обніжжя  Корисне повітря вулика Трутневый гомогенат


Сайти друзі

Статистика сайта

Маточне молочко

Маточне молочко або королівське желе-це найцінніший продукт бджільництва. Воно багате багатьма корисними речовинами, які цілюще впливають на людський організм і допомагають при багатьох хворобах. Маточне молочко широко використовується як в народній, так і традиційній медицині.
Ось перелік деяких лікарських препаратів, до складу яких входить маточне молочко:

Апілак (порошок, свічки, таблетки)
Роялвіт
Апіоік
Роял-Джеллі
Апісерум (сироватка)
Апіфортіль (капсули)
Тонік-натурал
Лак-Апіс
Вітамель
Апінтовіл
А також креми для обличчя та шампуні
Хімічний Склад

Хімічний склад маточного молочка дуже цінний. У ньому знайдені такі речовини як, білки, жири, вуглеводи, мікроелементи, такі як залізо, цинк кобальт, марганець і т.д. Багато воно на вітаміни групи В, Н, С, і РР.

Маточне молочко також містить біологічні активні компоненти такі як, ацетилхолін і холінестерази. Дуже велика перевага маточного молочка в тому, що воно містить незамінні для людського організму амінокислоти такі як аргінін, гістидин, метіонін, валін, триптофан і пр.

Склад маточного молочка або королівського желе ще повністю не вивчений вченими. Є ще 5% складових поки не відомих науці. Є думка, деяких фахівців в області Апітерапії, що саме ці 5% і мають таку сильну лікувальну формулу.

Вплив маточного молочка на людський організм

Маточне молочко має здатність виводити радіонукліди з організму. Воно вважається одним із самих стерильних продуктів і його можна використовувати як протизапального і бактерицидний засіб при лікуванні ран опіків і різних шкірних захворювань.

Маточне молочко також сприяє збільшенню кількості гемоглобіну та еритроцитів у крові. Дуже важливо помітити, що цим продуктом бджільництва люди успішно лікують такі хвороби як:

Жіноче безпліддя
Імпотенція
Гіпотонія
Гіпертонія
Коліт
Гастрит
Неврастенія
Виразка шлунка і дисбактеріоз
Замовити маточне молочко ви можете на цьому сайті. Для цього вам потрібно заповнити форму замовлення.
Використовуйте всім тим, що дає нам природа, і будьте здорові!