Лечение пчелиным подмором

рус | укр

Відео лікування бджолами

Наші відгуки
Додати відгук


 Рецепти народної медицини Лікування бджолами (хітозаном) Лікування бджолиним воском Лікування ожиріння Маточне молочко Настоянка підмору Настоянка бджолиного підмору Настойка прополісу Бджолина перга Перга застосування Рецепти на основі бджолиного обніжжя Перша допомога при укусі бджоли Лікування укусами бджіл Укус бджоли Де купити мед

 Мед Прополіс Бджолиний клей Екстракт личинок воскової молі Квітковий пилок | Обніжжя  Корисне повітря вулика Трутневый гомогенат


Сайти друзі

Статистика сайта

Прополіс

Його ще називають бджолиний клей. Бджоли його збирають з бруньок дерев (тополя, береза, верба, сосна і т.д). Приносячи прополіс у вулик, вони використовують його для дезінфекції свого житла і для усунення всіх непотрібних бджолам щілин у вулику. Особливо багато прополісу в кінці літа, так як бджоли знають, про наближення холодів то вони заклеюють прополісом всі щілини у вулику тим самим, роблячи своє житло тепліше на зиму.

Збираємо, ми прополіс, соскребивая його з усіх місць у вулику, де бджілок, придумалося його приклеїти. Бо це дуже трудомісткий процес то відповідно і ціна на ринку на прополіс висока.

На нашій пасіці був випадок, коли миша залізла, у вулик на неї, напали бджоли і природно від безлічі укусів вона там і здохла. Бджоли не маючи, фізичних можливостей її витягти з вулика, щоб уникнути розкладання трупа усередині вулика просто, покрили її шаром прополісу. З цього випадку можна зробити висновок, що прополіс має антимікробні і антибактерицидні речовинами. Це підтверджує будь-яка література і практика бджільництва та апітерапії.

Ще в дитинстві пам'ятаю, коли боліли зуби, мені мій дідусь бджоляр, давав прополіс, я його прикушуйте до хворого місця і відразу засинав як немовля, а вранці, звичайно, я йшов до лікаря. На зубних пастах зараз стало модно писати "Colgate прополіс" або "з екстрактом прополісу" і т.д.


Лідируючі компанії світу, такі як той же Colgate з виробництва зубних паст зрозуміли, що прополіс дуже корисний для зубів і його потрібно додавати в зубні пасти. А ось, скільки там прополісу і якого він якості ми не знаємо і врятли хтось з нас буде це перевіряти.
Прополіс дуже цінний медицині! Запитайте будь-якого лікаря за прополіс і він вам скаже настільки він важливий для медицини і що аналогів такому продукту як прополіс НІ. Люди у нас його замовляють для лікування:

Виразки шлунка
Шлунково-кишкові разстроіств
Застуди та грипу
Ожегов
Зміцнення ясен і зубної емалі
Геммороя
А ще є безліч косметичних рецептів на основі прополісу. Особисто я прополіс жую 5-10 хвилин кожен день для викриття здоров'я моїх зубів (у мене вони з дитинства паршиві).


Прополіс можна замовити тут на нашому сайті. Ми не є перекупниками або заготівельниками всі товари на цьому сайті з нашої особистої пасіки. Якість прополісу гарантуємо!

Просмотров: 2235