Лечение пчелиным подмором

рус | укр

Відео лікування бджолами

Наші відгуки
Додати відгук


 Рецепти народної медицини Лікування бджолами (хітозаном) Лікування бджолиним воском Лікування ожиріння Маточне молочко Настоянка підмору Настоянка бджолиного підмору Настойка прополісу Бджолина перга Перга застосування Рецепти на основі бджолиного обніжжя Перша допомога при укусі бджоли Лікування укусами бджіл Укус бджоли Де купити мед

 Мед Прополіс Бджолиний клей Екстракт личинок воскової молі Квітковий пилок | Обніжжя  Корисне повітря вулика Трутневый гомогенат


Сайти друзі

Статистика сайта

Бджолина перга


Хто не знає що таке перга, то перга це той самий квітковий пилок, ось тільки законсервований самими бджолами. У бджіл найкращі методи консервації продуктів, які вони збирають.

Консервуючи пилок в стільники, бджоли максимально зберігають у ній всі вітаміни мінерали і всі корисні мікроелементи. В одну бджолину соту (комірку) бджоли укладають 15-18 обніжек, а одна обніжжя складається приблизно з 100 тисяч пилинок зібраних бджолами з різних квіточок.

Потім після укладання обніжжя в стільники бджоли додають у пилок свої ферменти і нектар. Утрамбувавши пилок у стільниках, бджоли консервують, його найкращим чином і пилок стае пергою.
Перга в сотах зберігатися дуже довгий час, і вона набагато корисніше звичайної пилку тому як при сушінні пилку деякі корисні елементи втрачають свої властивості.

1 рамка, зверху до низу затрамбовані пергою, може коштувати на базарі, близько 200 гривень.
Вживають пергу найпростішим способом. Розрізаючи соти ножем, і пережовуючи їх повільно розсмоктуючи пергу в роті, а віск або залишки стільників без перги можна виплюнути.
Перга має кислуватий і приємний смак. Рекомендується жувати соти з пергою розміром в сірникову коробку 1 раз на день для загального підвищення імунітету і зміцнення організму.