Лечение пчелиным подмором

рус | укр

Відео лікування бджолами

Наші відгуки
Додати відгук


 Рецепти народної медицини Лікування бджолами (хітозаном) Лікування бджолиним воском Лікування ожиріння Маточне молочко Настоянка підмору Настоянка бджолиного підмору Настойка прополісу Бджолина перга Перга застосування Рецепти на основі бджолиного обніжжя Перша допомога при укусі бджоли Лікування укусами бджіл Укус бджоли Де купити мед

 Мед Прополіс Бджолиний клей Екстракт личинок воскової молі Квітковий пилок | Обніжжя  Корисне повітря вулика Трутневый гомогенат


Сайти друзі

Статистика сайта

Настоянка підмору

Якщо ви не знаєте, як робиться настоянка підмору то вам сюди. Зараз вже з'явилося багато інформації про те, як застосовувати бджолиний підмор в лікувальних цілях і не даремно тому-то він справді має досить високі лікуванні якостями.

У рецептах народної медицини можна знайти, як робити відвари, компреси, примочки з підмору, але найпоширенішим методом використання є настоянка підмору. Спиртова настоянка підмору хороша тим, що вона практично витягає з бджіл всі корисні складові. Переважна кількість лікарських засобів на спиртовій основі, тому як спирт дає можливість нашому організму легко і ефективніше засвоювати всі складні хімічні елементи.

Самий популярний і простий спосіб приготування настоянки бджолиного підмору:
У чистий посуд 0,5 літра з темного скла насипаємо 2 ст. ложки подрібнених в порошок сушених бджіл (підмору) і заливаємо до верху горілкою або самогонкою. Потім настоюємо, 10 днів проціджуємо через марлю і отримуємо спиртову настоянку підмору. Якщо немає посуду з темного скла тоді можна обійтися і звичайної півлітрову баночку от тільки зберігати отриманий препарат, в темному місці.

Найчастіше люди купують підмор саме для спиртової настоянки. Для статистики ми завжди цікавимося, від яких хвороб і яку саме настоянку буде робити людина, яка купує наш підмор.

Також потрібно не забувати, що у будь-якого продукту є свій термін зберігання якщо підмор свіжий (2-3 місяці) то й ефект отриманого препарату буде хороший. Тому ми завжди продаємо людям свіжих, сушених бджіл. Наш підмор без цвілі, сміття і завжди свіжий.

Замовляйте, купуйте, лікуйтеся, одужуйте і будьте здорові!