Лечение пчелиным подмором

рус | укр

Відео лікування бджолами

Наші відгуки
Додати відгук


 Рецепти народної медицини Лікування бджолами (хітозаном) Лікування бджолиним воском Лікування ожиріння Маточне молочко Настоянка підмору Настоянка бджолиного підмору Настойка прополісу Бджолина перга Перга застосування Рецепти на основі бджолиного обніжжя Перша допомога при укусі бджоли Лікування укусами бджіл Укус бджоли Де купити мед

 Мед Прополіс Бджолиний клей Екстракт личинок воскової молі Квітковий пилок | Обніжжя  Корисне повітря вулика Трутневый гомогенат


Сайти друзі

Статистика сайта

Де купити мед

Якщо ви бажаєте купити мед в Україні, то можете звертатися до нас. Ми пропонуємо безкоштовну доставку на території Україні, тобто якщо ви хочете придбати мед в Києві чи Дніпропетровську, Донецьку, Харкові чи Одесі, то можете мед купити в нас. Ми відсилаємо продукт через пошту. І через кілька днів ви отримуєте товар, розраховуєтеся на місці і забираєте мед.

У нас високоякісний, натуральний мед. Ми гарантуємо якість і справжність меду, витримуючи технологію збору меду, тому наш мед має всі лікувальні якості, які повинні бути в меді.

Якщо ви купуєте наш мед ви обов'язково зверніться до нас ще. Також наші ціни на мед на ринку Україні нижче середнього, а в деяких продуктах бджільництва найдешевші.

Ціна на бджолиний квітковий мед 2011 року становить 900 гривень за 20 літрів меду. Це оптова ціна, але дуже приваблива. Ви можете поговорити з вашими друзями і замовити одне відро, а потім розділити його між собою. Нам вигідно продавати по 20 літрів меду. Тому ціна мінімальна.

Тому якщо ви хочете придбати мед 2011 року, то можете його замовити у нас. Ми пропонуємо натуральний квітковий мед з особистої пасіки (Різнотрав'я Херсонщини).

Покупка меду здійснюється з допомогою форми замовлення. Тому якщо ви бажаєте купити мед, то натисніть сюди: Замовити зараз.