Лечение пчелиным подмором

рус | укр

Відео лікування бджолами

Наші відгуки
Додати відгук


 Рецепти народної медицини Лікування бджолами (хітозаном) Лікування бджолиним воском Лікування ожиріння Маточне молочко Настоянка підмору Настоянка бджолиного підмору Настойка прополісу Бджолина перга Перга застосування Рецепти на основі бджолиного обніжжя Перша допомога при укусі бджоли Лікування укусами бджіл Укус бджоли Де купити мед

 Мед Прополіс Бджолиний клей Екстракт личинок воскової молі Квітковий пилок | Обніжжя  Корисне повітря вулика Трутневый гомогенат


Сайти друзі

Статистика сайта

Рецепти на основі бджолиного обніжжяРецепт 1
При ревматичних захворюваннях:
25 г квіткового пилку, 60 г меду і 15 мл соку хрону змішати з 25мл рослинного масла і на слабкому вогні нагріти до 50 * С, потім нанести на марлеву серветку, прикласти до хворих суглобів, укутати і тримати протягом 15 хв. Повторювати процедуру щодня протягом 7-10 днів.

Рецепт 2
При ревматоїдному артриті і реактивному:
15г квіткового пилку змішати з 70мл горілки або 40% спиртового розчину і 25 мл соку алое. Всі інгредієнти ретельно перемішати, отриманої сумішшю розтерти хворі суглоби, укутати ноги теплим рушником і залишити на 25-30 хв потім змити. Процедуру повторювати щодня протягом 10 днів.

Рецепт 3
При лікуванні астеоартроза:
60гр бджолиного воску розтопити, додати 15-20гр квіткового пилку і 10 мл соку кропиви. Отриману суміш нанести на хворі ноги, накрити марлевою серветкою і укутати. Через 20-25 хвилин змити. Повторювати процедуру щодня протягом 7-10 днів.

Препарати з квіткового пилку для прийому всередину

Рецепт 1
При ревматичних захворюваннях:
Змішати 10 г квіткового пилку з 100мл оливкової олії, нагріти на слабкому вогні до температури 50-60 * С, додати 7г подрібненого прополісу і ретельно перемішати. Приймати по 25 мл 2 рази в день за 15-20 хвилин до їжі протягом 7-10 днів.

Рецепт 2
При інфекційних і застудних захворюваннях:
100г квіткового пилку з'єднати з попередньо розтопленим на водяній бані 100г вершкового масла і додати 150г меду. Перемішати до утворення однорідної маси. Склад рекомендується приймати по 1 чайній ложці 2-3 рази на день.
Повний курс лікування даним засобом, як правило становить 1 місяць.

Рецепт 3
При захворюваннях серцево-судинної системи:
Квітковий пилок з'єднати з медом 1:1 все ретельно перемішати для отримання однорідної маси.
Приготований описаним вище способом складу рекомендується використовувати при лікуванні гіпертонічної хвороби. Суміш приймають по 1 чайній ложці 2-3 рази на день.
Повний курс лікування зазвичай становить від 2 тижнів до 1 місяця.